Loo uus konto

Registreeru ning avasta:
  • Personaalsed erihinnad
  • Tellimuse staatuse info
  • Eeltäidetud ja kiire tellimuse vormistamine
  • Tellimuste ajalugu ning mugav kordustellimine
  • Nähtav toodete laoseis
Cart

Sinu ostukorv on tühi, lisa mõni toode

Kui e-poes sobivat toodet ei leidu, siis meie tootejuhid on hea meelega valmis aitama, küsi julgelt!

Tarne

0,00 €

Kokku: 0,00 €

image/svg+xml Sisene / Registreeru
Sisene või registreeru
Logi sisse Loo konto
Registreeru ning avasta:
  • Personaalsed erihinnad
  • Tellimuse staatuse info
  • Eeltäidetud ja kiire tellimuse vormistamine
  • Tellimuste ajalugu ning mugav kordustellimine
  • Nähtav toodete laoseis

Sartorius

Sartorius Stedim Biotech on biofarmaatsiatööstuse juhtiv partner. Sartoriuse lahendused aitavad klientidel toota ravimeid ohutult, õigeaegselt ja ökonoomselt. Ettevõtte peamised tootekategooriad on rakkude kultiveerimine, kääritamine, filtreerimine, puhastamine ja vedelike juhtimine.

Sartorius Lab Instruments GmbH keskendub oma kõrgkvaliteetsete laboriseadmete, kulumaterjalide ja teenustega farmaatsia- ja biofarmaatsiaettevõtete ja kvaliteeditagamist teostavate laborite ning akadeemiliste uurimisinstituutide vajaduste rahuldamisele.Meditsiiniliste avastuste kiirendamine

Biofarmatseutilisi preparaate toodetakse elusrakkude abil keeruliste ja kulukate protseduuride käigus. Sartoriuse uuenduslike toodete ja teenustega võimaldab see farmaatsiauurijatel ja laboritöötajatel töövoogusid lihtsustada, inimlikke vigu minimeerida ja tööd kiirendada. Sartorius pakub lahendusi, mis lühendavad kauakestvat ja keerulist toimeainete otsimist. Näiteks aitavad uued rakuanalüüsi meetodid avada uute terapeutiliste lähenemisviiside suure potentsiaali ja tarkvara teisendab andmed usaldusväärseks ülevaateks.


Ravimitootmise lihtsustamine

Sartorius pakub olulisi tooteid, tehnoloogiaid ja teadmisi biofarmatseutiliste ravimite usaldusväärseks ja tõhusaks tootmiseks. Tegelikult on Sartorius olnud teerajaja ja kehtestanud standardid ühekordselt kasutatavatele toodetele, mida praegu kasutatakse kõigis biofarmatseutilistes tootmisprotsessides.
Globaalne kohalolek

Sartorius Stedim Biotechil on ülemaailmne esindatus, tootmis-, müügi- ja uurimis- ja arendustegevuse üksused enam kui 20 riigis Euroopas, Põhja-Ameerikas ja Aasias. Rohkem kui 6200 töötajat üle maailma keskenduvad ühekordselt kasutatavatele tehnoloogiatele ja lisandväärtusteenustele, et vastata selle tööstuse kiiresti muutuvatele tehnoloogianõuetele.


Paljud haigused, nagu vähk, dementsus või põletikulised haigused, on endiselt ravimatud. Sadadel miljonitel inimestel puudub juurdepääs taskukohastele ja ohututele ravimitele. Biofarma ettevõtted teevad kõvasti tööd uute ravimite väljatöötamiseks, et parandada inimeste elu, selleks on neil edu saavutamiseks vaja tugevaid partnereid.

Sartorius Group on biofarmatseutilise tööstuse ja teadussektori juhtiv rahvusvaheline partner. Sartorius aitab biotehnoloogiateadlastel ja inseneridel üle kogu maailma välja töötada ja toota ravimeid alates esimesest ideest kuni tootmiseni. Nii on rohkematel inimestel juurdepääs parematele ravimitele.


Sartoriuse valdkondadeks
on: bioreaktorid, fermenterid, labori filtreerimine ja puhastamine, protsesside filtreerimine, kromatograafia, vedelike juhtimine, veepuhastus, kaalumine ja pipeteerimine.

NOVA on Sartorius kaubamärkide Eesti, Läti ja Leedu ametlik esindaja.


Ettevõttest

Nova Natura UAB

Kaštonų g. 56, Giraitės k, LT-54310,
Kaunas, Lithuania

nova@novabio.lt
Phone: +370 (620) 70159

Reg No 305063819

Nova Natura OÜ

Valukoja 8, 11415,
Tallinn, Estonia

nova@novabio.ee
Phone: +37251939223

Reg No 14758203

NOVA uudiskiri

Liituge meie uudiskirjaga!
ISO9001 1 e1593687280362