Loo uus konto

Registreeru ning avasta:
 • Personaalsed erihinnad
 • Tellimuse staatuse info
 • Eeltäidetud ja kiire tellimuse vormistamine
 • Tellimuste ajalugu ning mugav kordustellimine
 • Nähtav toodete laoseis
Cart

Sinu ostukorv on tühi, lisa mõni toode

Kui e-poes sobivat toodet ei leidu, siis meie tootejuhid on hea meelega valmis aitama, küsi julgelt!

Tarne

0,00 €

Kokku: 0,00 €

image/svg+xml Sisene / Registreeru
Sisene või registreeru
Logi sisse Loo konto
Registreeru ning avasta:
 • Personaalsed erihinnad
 • Tellimuse staatuse info
 • Eeltäidetud ja kiire tellimuse vormistamine
 • Tellimuste ajalugu ning mugav kordustellimine
 • Nähtav toodete laoseis

Esco

Esco Group on Singapuris asuv tunnustatud eluteaduste ettevõte, millel on mitmekesine portfell ja müük enam kui 100 riigis. Maailma juhtiva labori- ja biofarmaatiliste seadmete ning IVF-i meditsiiniseadmete tootjana pakub Esco personaalseid lahendusi, mis vastavad laborite vajadustele.

Kolme allüksusega (bioteadused, meditsiin ja tervishoid) aitab Esco kaasa 21. sajandi väljakutsetele, uuendades pidevalt oma tooteid, et toetada tipptasemel teadusuuringuid.

Esco Life Sciences
omab tugevat positsiooni laboriseadmete valdkonnas. Valdkonna kõige ulatuslikuma tootesarjaga Esco Life Sciences on pühendunud uuenduslike lahenduste pakkumisele kliiniliste uuringute, teaduse ja tööstuslaborite kogukonnale. Esco suurim saavutus on kontrollitud keskkonna seadmelahenduste täielik valik, mis hõlmab paljusid seadmeid: bioloogilised ohutuskapid, tõmbekapid, üldotstarbelised ahjud ja inkubaatorid, CO2 inkubaatorid ja ULT sügavkülmikud.

Esco Medical
on Esco Groupi IVF Medtech ettevõte, mis toodab ja uuendab kvaliteetseid seadmeid, nagu pikaajalised embrüoinkubaatorid, ART-tööjaamad, vibratsioonivastane laud ja aeglustatud inkubaator. Esco Medical arendab pidevalt uuenduslikke tehnoloogiaid, et suurendada raseduste määra ja patsientide rahulolu ning rahuldada IVF-i tööstuse kasvavat nõudlust.

Esco Healthcare
, mis koosneb kolmest osakonnast – Esco Pharma, VacciXcell ja TaPestle Rx – võimaldab täielikku translatsioonilist avastust alates tervishoiutööstuses uurimis- ja arendustegevusest kuni kliiniliste katseteni, lõpliku kommertstootmiseni ja apteegis segamise või tüvirakuteraapiani.

Escol on kõige laiem valik sertifikaate, mistõttu on see juhtivate ülikoolide, uurimisinstituutide, haiglate, farmaatsia, IVF-keskuste ja biotehnoloogiaettevõtete seas eelistatuim kaubamärk.

"We continue to innovate to provide enabling technologies to make human lives healthier and safer, capturing the essence of true value creation."


Innovatsiooni vaimus on Esco investeerinud ka 100 miljonit RMB Hiinas Taicangis asuvasse uude 20 000 m² suurusesse innovatsioonikeskusesse ning Esco Pekingis asuvasse büroosse. Läbi aastate on Esco pälvinud 3 aastat järjest Singapuri Prestige Brand Award'i ja Top Employer Brand Award auhinna, mis annab tunnistust tema väärtustest ja põhimissioonist parandada elusid.

Tootevalik:

 • Bioteaduste laboriseadmed
 • Meditsiini- / IVF-seadmed
 • Farmaatsiaseadmed
 • Apteekide segamisseadmed
 • Vaktsiini / rakuteraapia seadmed
 • Tööstuslikud/rakendusteaduslikud seadmed


Keskkonnateadlikkus

Esco oli roheline enne kui roheline oli populaarne. 1978. aastal loodi Esco, et kavandada ja toota Clean Air tooteid mikrokiipide tööstusele. Üks asutamisülesandeid oli toota neid tooteid tolleaegse tehnoloogia abil võimalikult keskkonnasõbralikul viisil.
Roheliseks olemine on midagi enamat kui toodete muutmine, et kasutada uut energiatõhusat tehnoloogiat, mida Esco teeb. See hõlmab ettevõtte kõiki aspekte.

Mida Esco teeb, et muuta tooted tõhusamaks ja rohelisemaks?


Esco oli esimene ettevõte, kes kasutas laminaarvoolutoodetes Saksamaal valmistatud ebm-papst rootori/mootori süsteemi. Need mootorid valiti energiatõhususe, kompaktse disaini ja lameda profiili järgi. Täielik integreeritud süsteemikomplekt optimeerib mootori jahutust, vähendades energiatarbimist ja pikendades mootori tööiga.

Esco kasutab laminaarvoolutoodetes ka kõrge tihedusega ULPA filtreid. Madala takistusega 99,999% tõhusad filtrid koos ebm-papsti rootori-/mootorisüsteemidega võimaldavad Escol pakkuda paremat reservvõimsust. Parem reservvõimsus võrdub filtri pikema elueaga ja toote madalamate kuludega.
Näiteks LA2-xA2 seeria bioloogilised turvakapid pakuvad rohkem kui 150% suuremat rõhukadu võrreldes puhaste filtritega ilma kiiruse reguleerimiseta ja 210% tõusu koos kiiruse reguleerimiseta.
Väiksem energiavajadus koos võimalusega reguleerida toote õhuvoolu kogu selle eluea jooksul pikendab ühekordselt kasutatavate komponentide eluiga ja vähendab kasutusea kasutuskulusid.


Kuidas Esco jätkab rohelist maailmavaadet?

Esco kasutab uusimaid saadaolevaid tõestatud tehnoloogiliselt täiustatud komponente. Iga neljas Esco töötaja on seotud teadus- ja arendustegevusega. Paljud neist uurijatest hindavad uusi komponente ja/või konstruktsioone, et suurendada tõhusust.

Kõik uued mudelid kasutavad madala energiatarbega T-5 pirne paremaks valgustamiseks, kasutades vähem energiat. Kuna uus tehnoloogia on saadaval, kujundab Esco selle tehnoloogia toodeteks ümber.
Kõikidele Esco ettevõtetele üle maailma tuletatakse pidevalt meelde, et nad peavad olema igapäevases tegevuses keskkonnasõbralikud.

Nova natura on Esco toodete ametlik Eesti esindaja.

Ettevõttest

Nova Natura UAB

Kaštonų g. 56, Giraitės k, LT-54310,
Kaunas, Lithuania

nova@novabio.lt
Phone: +370 (620) 70159

Reg No 305063819

Nova Natura OÜ

Valukoja 8, 11415,
Tallinn, Estonia

nova@novabio.ee
Phone: +37251939223

Reg No 14758203

NOVA uudiskiri

Liituge meie uudiskirjaga!
ISO9001 1 e1593687280362