Loo uus konto

Registreeru ning avasta:
  • Personaalsed erihinnad
  • Tellimuse staatuse info
  • Eeltäidetud ja kiire tellimuse vormistamine
  • Tellimuste ajalugu ning mugav kordustellimine
  • Nähtav toodete laoseis
Cart

Sinu ostukorv on tühi, lisa mõni toode

Kui e-poes sobivat toodet ei leidu, siis meie tootejuhid on hea meelega valmis aitama, küsi julgelt!

Tarne

0,00 €

Kokku: 0,00 €

image/svg+xml Sisene / Registreeru
Sisene või registreeru
Logi sisse Loo konto
Registreeru ning avasta:
  • Personaalsed erihinnad
  • Tellimuse staatuse info
  • Eeltäidetud ja kiire tellimuse vormistamine
  • Tellimuste ajalugu ning mugav kordustellimine
  • Nähtav toodete laoseis

Corning Life Sciences B.V.

Corning on ülemaailmne rakukultuuri, genoomika, ravimiarenduse ja mikrobioloogia laboritarvete ja seadmete tootja. Corning pakub kvaliteetseid ja uuenduslikke tooteid eluteaduste rakenduste jaoks, mis võimaldab teadlastel üle maailma teha elumuutvaid avastusi.

Juhtivate kaubamärkide Corning®, Falcon®, Axygen®, Pyrex® ja Gosselin™ toodete hulka kuuluvad: koekultuuri plastik ja diferentseeritud pinnad rakukultuuri ja mahu suurendamiseks, söötmed, vedelikukäitlustooted, ADME/Toxi tooted ja teenused, mikrobioloogilised tarbekaubad ja puhastuskitid.


Corning on jätkuvalt juhtpositsioonil rakukultuuri uuenduslike lahenduste väljatöötamisel, nagu HYPERFlask® koekultuurilahendus rakusaagikuse suurendamiseks ja uudsed pinnad, nagu Corning® Synthemax® tüvirakkude kultiveerimiseks ja Corning® CellBIND® paremate katsetulemuste saavutamiseks. Portfoolio sisaldab ka ExtraCellular maatrikseid ja bioloogilisi pindu, nagu Corning Matrigel®, Corning BioCoat™ ja Corning PureCoat™.Tuleviku fookus on 3D rakukultuuridel: "For more than 25 years, Corning has delivered innovations that have advanced the science of 3D cell culture. We pioneered the development of novel tools providing easier access to in vivo-like 3D models, such as Corning Matrigel® matrix and Transwell® permeable supports. And we continue to support you with a diverse and evolving portfolio of innovative 3D cell culture products, like the Corning spheroid microplate, as well as workflow solutions, protocols, and expertise. "


Gosselin™ on teedrajav kvaliteedikontrolli ja mikrobioloogialaboritele mõeldud ühekordselt kasutatavate laboritarvikute bränd Euroopa tööstusturgudel alates 1965. aastast. Gosselin pakub täielikku tootevalikut alates proovide võtmisest kuni utiliseerimiseni ning pakub hõlpsaks arvestuse pidamiseks eemaldatavaid karbi etikette, millele on trükitud partii ja steriilsuse teave.


Üle maailma tuntud Falcon Tubes'i poolest tuntud Falcon® kaubamärk on seadnud kõrgekvaliteediliste ühekordselt kasutatavate plastnõude standardiks enam kui 50 aastat. Falconi kaubamärgiga torud, pipetid ja rakukultuuritooted on loodud teadusuuringute edendamiseks ja neid kasutatakse laborites. Täiustatud bioanalüütilise kvaliteediga vaikudest toodetud ja põhjalikult testitud Falconi plastnõud tagavad kõrge kvaliteedi, järjepidevad ja usaldusväärsed tulemused.

Üle maailma tuntud Falcon tuubide tootja Falcon® on hoidnud kõrgekvaliteediliste ühekordselt kasutatavate plastnõude standardit kõrgena juba enam kui 50 aastat. Falconi kaubamärgiga tuubid, pipetid ja rakukultuuritooted on loodud teadusuuringute edendamiseks ja neid kasutatakse laborites üle kogu maailma. Täiustatud bioanalüütilise kvaliteediga materjalidest toodetud ja põhjalikult testitud Falconi plasttooted tagavad kõrge kvaliteedi, järjepidevad ja usaldusväärsed tulemused.

Axygen® genoomikarakenduste toodete ja lahenduste portfell on lai, sealhulgas: pipeteerimisrobotite otsikud, PCR-i kulumaterjalid, pipetiotsikud, säilitusplaadid, plaadikiled, AxyPrep nukleiinhapete eraldamise komplektid ja seadmed ning labori väikeseadmed.

Üldiselt pakub Corning laia valikut kvaliteetseid bioteaduslikke tarvikuid, reagente ja seadmeid: bioprotsessitooted, rakukultuuri söötmed ja tarvikud, krüotooted, mikrobioloogiaportfell, mikroplaadid, PCR-tarbed, pipeteerimisvahendid, tuubid, rakukultuuri kasvufaktorid, tsütokiinid, lisandid, rakukultuuri söötmed, puhvrid, seerumid, rakukultuuri pinnakatted, rakuvälised maatriksid, laboriseadmed.

"At Corning, how we do things is just as important as what we do."

"At Corning Incorporated, we have always known that what we do today will determine how our world looks tomorrow and beyond. In our long-term vision, people are healthier. They’re better informed. They’re more richly connected with one another. That long view has played out time and time again over our history. Our 1970 breakthrough discoveries in optical fiber helped unleash a communications revolution that continues to change the world today. Our 1971 invention of emissions-control substrates started a new era that continues to make air cleaner and healthier. Our 2020 deployment of resources to support the fight against COVID-19 helped create healthier environments for those on the front lines. As our people keep making a positive difference in the world, our culture also ensures that we are a company built to last. We know that innovation, done our way, is sustainable only with a deeply engrained moral compass and the trust of our stakeholders."NOVA on Corning toodete ametlik Eesti, Läti ja Leedu esindaja.

Ettevõttest

Nova Natura UAB

Kaštonų g. 56, Giraitės k, LT-54310,
Kaunas, Lithuania

nova@novabio.lt
Phone: +370 (620) 70159

Reg No 305063819

Nova Natura OÜ

Valukoja 8, 11415,
Tallinn, Estonia

nova@novabio.ee
Phone: +37251939223

Reg No 14758203

NOVA uudiskiri

Liituge meie uudiskirjaga!
ISO9001 1 e1593687280362